
Lifeventure сумка X-Pac Zip Pouch black
- В наявності
- Код: 4-68788
1 144 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure X-Pac Zip Pouch — компактний органайзер для цінних речей і аксесуарів. Виготовлений із міцної водонепроникної ламінованої тканини X-Pac® VX21. Основне відділення та передня кишеня обладнані герметичними блискавками, що захищають вміст від вологи та пилу.
Особливості:
- виготовлений із водонепроникної тканини X-Pac® VX21
- основне відділення з водонепроникною блискавкою
- передня кишеня з водонепроникною блискавкою
- захищає вміст від вологи та пилу
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 1.8 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 12 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Pouch |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 144 ₴


