
Express Sling стропа 16 mm 22 kN (11 см)
- В наявності
- Код: 3-8595033324251
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 11 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Затяжка |
| Ширина | 11 мм |
| Ширина накладки висувної системи | 11 мм |
| довжина висувної системи | 11 см |
- Ціна: 114 ₴

