
Набір контейнерів Humangear GoTubb 3-Pack Small
- В наявності
- Код: 2-022.0044
360 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Усе геніальне просте – доведено розробниками контейнерів GoTubb. Ці зручні аксесуари можна відкривати й закривати лише однією рукою. Відмінно підходять для зберігання таблеток, перекусів, вітамінів, дрібних запчастин від електроніки, або чого вам заманеться. Безпечні для харчових продуктів (FDA), 100% BPA-free, PC-free, та phthalate-free. До набору входить три контейнери найменшого (Small) з наявних розмірів. Як і усі вироби Humangear, контейнери GoTubb мають гарантію на 1 рік.
Особливості:
- відкриваються й закриваються однією рукою
- 100% BPA-free, PC-free, та phthalate-free
- «віконечко» для маркування
- сумісні з харчовими продуктами
Технічні характеристики:
Об’єм (1 шт): 15 мл
Розміри (1 шт): 36 X 26,5 мм
Вага (1 шт): 5,7 г
Матеріали: перероблений пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Humangear |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | Немає |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вага | 5.7 |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об`єм | 15 |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Таймер | Немає |
| Тип керування | Механічне |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
- Ціна: 360 ₴



