
Ліжко складне Pinguin Bed Green 2024
- Немає в наявності
- Код: 1-PNG 634.Green
5 865 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко складне Pinguin Bed Green 2024
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Вага | 8200 |
| Вакуумний насос (помпа) | Немає |
| Відсік для вакуумної трубки | Немає |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Зелений |
| Максимальне завантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мережевий адаптер | Немає |
| Подарункове паковання | Немає |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Пом'якшувальна пластина | Немає |
- Ціна: 5 865 ₴

