
Стіл складаний Pinguin Table M 80*60 2022
- Немає в наявності
- Код: 1-PNG 618.M
1 700 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл складаний Pinguin Table M 80*60 2022
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | Немає |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вакуумний насос (помпа) | Немає |
| Відсік для вакуумної трубки | Немає |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Срібний |
| Максимальне завантаження | 30 кг |
| Матеріал | Метал |
| Подарункове паковання | Немає |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Таймер | Немає |
- Ціна: 1 700 ₴

