
Стіл складаний Pinguin Table L 110*70*70 2023
- В наявності
- Код: 1-PNG 617.L
4 672 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл складаний Pinguin Table L 110*70*70 2023
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | Да |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вакуумний насос (помпа) | Немає |
| Відсік для вакуумної трубки | Немає |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальне завантаження | 60 кг |
| Матеріал | Метал |
| Подарункове паковання | Немає |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Таймер | Немає |
- Ціна: 4 672 ₴




