
Сонячна панель Biolite SolarPanel 100 2023
- В наявності
- Код: 1-BLT SPD0100
17 889 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Biolite SolarPanel 100 2023
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | Немає |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вакуумний насос (помпа) | Немає |
| Відсік для вакуумної трубки | Немає |
| Відсік для шнура | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Замок від дітей | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна продуктивність | 100 шт./рік |
| Максимальне завантаження | 100 кг |
| Мережевий адаптер | Немає |
| Подарункове паковання | Немає |
| Приготування на парі | Немає |
| Прогумовані ніжки | Немає |
| Таймер | Немає |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
- Ціна: 17 889 ₴




