
Сандінавська ходьба мандрівник Leki Carbon Midnightblue-Volightracite-White 90-130 см 2025
- Немає в наявності
- Код: 1-653 26031
7 612 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сандінавська ходьба мандрівник Leki Carbon Midnightblue-Volightracite-White 90-130 см 2025
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Довжина палиці | Регульована |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Матеріал ручки | Гума |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 90 см |
| Стан | Новий |
| Темляк | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина палиці (см) | 90-130 cm |
| Колір | midnightblue-llightanthracite-white |
| Особливості палиці | Антишок;Анатомічні ручки;Регульований темляк;Заглушки на кінцях;Знімні с |
- Ціна: 7 612 ₴






