
Спальник дитячий Deuter Little Star колір 9315 saffron-slateblue
- В наявності
- Код: 1-3720021 9315 1
4 268 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Дитячий спальний мішок Deuter Little — маленька зірка з милими вушками, прикріпленими до голови, захищає маленьких авантюристів і гарантує, що їхній сон не буде порушений, поки вони притискаються до затишного матеріалу.
Завдяки блискавкам з обох боків верхню частину спального мішка можна широко відкрити. Це особливо корисно під час укладання сплячих дітей у ліжко. Внутрішня підкладка особливо м'яка. І, звичайно ж, спальні мішки можна збільшувати, щоб вони виросли разом із дітьми.
А коли дитина підрос, спальник можна збільшити на зріст від 95 до 130 см за допомогою подовжувача на блискавці з боку ніг. У складеному вигляді цей подовжувач створює додаткове утеплення для чутливих дитячих ніг.
Особливості:
- Синтетичний наповнювач
- 1-шарова конструкція призначена для літа
- зручний анатомічний капюшон
- стрічка проти заїдання блискавки
- 2-стороння блискавка
- застібки блискавки оптимізовані для дитячих рук
- внутрішня кишеня на блискавці
- М'яка підкладка
- Збільшення розміру спальника з ростом дитини
- Для розмірів від 95 до 130 см.
Характеристики:
- Наповнювач: Холофайбер High-Loft
- Головний матеріал: Холофайбер High-Loft, 70D PA
- Вага: 650 г + 35 г мішок
- Зріст: 95-130 см
- Довжина: 115 см
- Ширина плечей: 58 см
- Габарити в упаковці: 18 x 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | Холлофайбер High-Loft, 70D PA |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | Холлофайбер High-Loft |
| Стать | Дитячі |
| Розмір | 115 см |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | 18 x 29 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 268 ₴




