
Складний стіл Table L 110x70x70, модель B5516 - компактний та стильний.
- В наявності
- Код: 3-8592638617207
4 672 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл L 110x70x70 розкладний
Модель B5516 - зручний і практичний розкладний стіл для вашого інтер'єру.
Ключові характеристики
Основні дані
- Тип: розкладний стіл
- Розміри: 110x70x70 см
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 4 672 ₴




