
Ніж SOG Instinct G10, 5,8 см, тактичний з фіксованим лезом, чорний
- В наявності
- Код: 1-SOG NB1012-CP
2 492 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Instinct G10 з ручкою Satin
Ніж нескладний SOG Instinct G10 - це компактний ніж з фіксованим лезом. Доступний у двох розмірах і з двома типами ручок, він підходить для багатьох людей. Інстинкт пропонує кілька варіантів переносу. Його можна носити на шиї за допомогою ремінця. Його можна прикріпити до пояса або черевика за допомогою регульованого затискача. Його також можна закріпити до жилета або сумки з безліччю точок кріплення.
Ключові характеристики
- Кілька варіантів переносу
- Клинок виготовлений з нержавної сталі 5Cr15MoV
- Комплектується ножнами
Докладні технічні дані
- Вага - 65 г
- Довжина клинка - 5,8 см
- Повна довжина - 15 см
- Товщина клинка - 4 мм
- Сталь клинка - 5Cr15MoV
- Покриття: Satin Polished
- Твердість сталі - Rc. 53-57
- Чохол - Жорсткий литий нейлон
- Матеріал ручки - Нержавна сталь та G10
- Колір - Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 65 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 65 г |
| Довжина ножа | 15 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 5.8 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | Satin |
- Ціна: 2 492 ₴








