
Ніж SOG Field Knife Satin, туристичний полевий ніж 10,16 см, сталь 7Cr17MoV, ручка TPR
- В наявності
- Код: 1-SOG FK1001-CP
2 136 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Field Knife Satin
Ніж SOG Field Knife Satin — це ідеальний супутник для всіх ваших пригод на природі. Він відрізняється легкою конструкцією, що робить його доступним та довговічним вибором серед ножів з фіксованим лезом. Лезо з нержавіючої сталі 7CR17MOV довжиною 4,0 дюйма з прямим краєм забезпечує відмінні характеристики для різних outdoor-активностей.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 21,59 см
- Вага: 107,73 г
- Довжина леза: 10,16 см
- Товщина леза: 0,33 см
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Сталь 7Cr17MoV
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал ручки: TPR
- Твердість: Rc. 54-58
- Колір: Чорний
Додаткові особливості
Ніж оснащений м'якою термопластичною гумовою ручкою, що робить його безпечним та зручним для використання під час швидкого приготування їжі або в походах. Він постачається в ножнах GRN з кліпсою для ременя та додатковими точками кріплення. Ножни мають виїмку для різання паракорду, що дозволяє користуватись ножем більш ефективно.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 107.73 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 107.73 г |
| Довжина ножа | 21.59 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.16 мм |
| Товщина леза | 0.33 мм |
- Ціна: 2 136 ₴










