
Ніж SOG Salute Black EDC, складний, лезо 9,2 см, рукоятка G10, тактичний
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG FF11-CP
1 997 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Salute Black
Ніж-складник SOG Salute - типова модель EDC-користування. Він легко відкривається однією рукою, завдяки рельєфу впевнено лежить у руці і не намагається вислизнути. Лезо виготовлене з сталі з високою корозійною стійкістю і здатністю довго тримати лезо гострим.
Особливості
- Відкривається однією рукою за допомогою двостороннього шпенька
- Тип замка для фіксації лезва - Back Lock
- Насічки на обуху
- Рукоять з рельєфною поверхнею та сталевими вставками
- Вирізи під пальці для кращого захоплення
- Знімна кліпса глибокого носіння зі сторони торця рукоятки
Характеристики
Загальні дані
- Вага: 119 г
- Загальна довжина: 20 см
- Довжина леза: 9,2 см
- Товщина обуха: 3 мм
Матеріали
- Матеріал леза: 8Cr13MoV
- Твердість леза: 56-58 HRC
- Матеріал рукояті: G10
Колір
- Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 119 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 119 г |
| Довжина ножа | 20 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.2 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 1 997 ₴









