
Ніж SOG Trident AT Black Out 9,4 см, складаний з системою AT-XR, для тактики та полювання
- В наявності
- Код: 1-SOG 11-12-05-41
6 452 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Trident AT Black Out
Ніж SOG Trident AT - сталевий складний ніж із системою швидкого закриття/відкриття AT-XR, а також склорізом і стрічкорізом. Ця модель підходить як мисливцям, так і працівникам правоохоронних органів, а також для тактичних цілей.
Особливості
- Інструмент для різання мотузки та розбивання скла.
- Лезо Cryo D2 з універсальної високолегованої інструментальної сталі, що має твердість і стійкість до зносу, з високим вмістом хрому, піддане кріогенній термообробці.
- Двосторонній замок AT-XR — запатентована технологія SOG Assisted Technology (AT) XR Lock з симетричним дизайном, забезпечує швидке розкриття будь-якою рукою навіть в рукавичках та надійну блокировку під час відкриття.
- Рукоятка з нейлону, армованого скловолокном (Glass Reinforced Nylon) — гладка, але текстурована для оптимального захоплення, забезпечує комфорт і впевненість у використанні.
Технічні характеристики
- Вага: 146 г
- Довжина леза: 9,4 см
- Довжина в складеному вигляді: 12,6 см
- Повна довжина: 22,9 см
- Товщина леза: 3 мм
- Механізм блокування: AT-XR
- Форма леза: Clip Point
- Матеріал рукоятки: GRN (Glass Reinforced Nylon)
- Механізм відкриття: Assisted Thumb Stud
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 146 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 146 г |
| Довжина ножа | 22.9 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.6 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.4 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 6 452 ₴






