
Спальник Pinguin Safari PFM 190 Petrol, туристичний, комфорт від +6°C, вага 1,55 кг
- В наявності
- Код: 1-PNG 240368
2 892 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ковдра-спальник Pinguin Safari PFM 190 Petrol
Ковдра-спальник Pinguin Safari 190 Petrol — легка та зручна ковдра-спальник з капюшоном для туристичних походів. Ковдра м'яка та приємна на дотик.
Ключові характеристики
- Колір: Синій
- Температура комфорту: +6°С
- Екстремальна температура: -14°C
- Гранична температура: +1°С
- Вага: 1,55 кг
- Вага ковдри-спальника: 1,5 - 2,0 кг
- Зовнішній шар: Polyester Ripstop DWR
- Внутрішній шар: Бавовна, PES
- Довжина ковдри-спальника (зріст): 195 см (175 см)
- Наповнювач: Hollowfibre
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Утеплювач ковдри-спальника: Синтетичний
Подробиці технічних даних
Компактність. Ковдра-спальник добре стискається, зменшуючись в розмірах більш ніж в три рази, та упаковується в невеликий чохол з стяжками (іде в комплекті). У такому вигляді її зручно транспортувати в рюкзаку мандрівника.
Комфорт. Внутрішня обробка ковдри м'яка, приємна на дотик. Виконана з екологічно безпечних матеріалів, гіпоалергенна. Вона добре пропускає повітря, чудово вбирає піт.
Збереження тепла. Завдяки щільному прошарку, виконаному з якісного холлофайбера, в ковдрі швидко встановлюється оптимальна температура. Навіть наближення градуса до нуля не дозволить Вам замерзнути.
Такі особливості моделі, як стяжка капюшона шнурком та «непродувні» шви, грають важливу роль в плані термобалансу. Блискавка міцно закріплена застібкою-фиксатором, так що самостійно не розкриється під час сну і не впустить холод всередину.
Відсутність вологи. Зовнішній шар ковдри виготовлений з непромокаємого синтетичного матеріалу. Він відштовхує вологу та її пари.
Якісна фурнітура. З турботою про довговічність виробів компанія використовує лише найкращі блискавки та бігунки від японського бренду. Зчеплення міцне, бігунок м'яко ковзає, не зминаючи тканину. На кінці його розташована петелька, що полегшує відкриття застібки в рукавичках.
Можливість парного використання. Ковдру-спальник можна з'єднати з аналогічною моделлю лівого (L) мішка. Для цього є спеціально призначена блискавка на зовнішній стороні виробу. Краще придбати два ковдри-спальники разом, тоді ніч в наметі стане ще теплішою.
Гарантія на ковдру-спальник — 12 місяців.
```| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +6°С |
| Extreme Temperature | -14°C |
| Limit Temperature | +1°С |
| Вага | 1,55 кг |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Зовнішній шар | Polyester Ripstop DWR |
| Внутрішній шар | Бавовна, PES |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | Hollowfibre |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 2 892 ₴




