
Сонцезахисні окуляри Julbo SHIELD M BLACK SP4 FL AR з захистом категорії 4
- В наявності
- Код: 1-J5441222
5 016 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SHIELD M BLACK SP4 FL AR
Julbo об'єднала свій технічний досвід на великих висотах з сучасним дизайном, щоб створити сонцезахисні окуляри Julbo Shield M з високим рівнем захисту та високими характеристиками. Знімні бокові щитки забезпечують бездоганний захист і комфорт. Сонцезахисні окуляри SHIELD, оснащені системою вентиляції Air Flow, стануть вашим союзником, коли ви почнете працювати важче під час підйому. Вони залишатимуться на місці завдяки вигнутим дужкам Grip Tech та неслизькій перемичці. А витончений дизайн додасть сміливості вашому наступному високогірному випробуванню.
Ключові характеристики
- Nose Grip – гнучка амортизуюча вставка на переносиці.
- Air Flow – вентиляційні отвори, вбудовані в раму, для полегшення циркуляції повітря та запобігання запотіванню.
- Cord attachment – дозволяє прикріпити шнурок.
- Grip Tech дужки – ексклюзивний м'який матеріал на дужках, який не прилипає до волосся, для ідеального захвату та комфорту.
Подробиці технічних даних
- Лінза: Spectron 4
- Пропускання світла (VLT): 5%
- Категорія захисту: 4
- Вага: 30 г
- Ширина об'єктива: 54 мм
- Довжина дужки: 120 мм
- База: 6
- Ширина носової частини: 17 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 120 мм |
| Лінза | Spectron 4 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 5 016 ₴



