
Сонцезахисні окуляри Julbo FURY WHITE з фотохромними лінзами 1-3 для велоспорту
- В наявності
- Код: 1-J5313411
9 548 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY WHITE RV P1-3HC ML BLUE
Сонцезахисні окуляри від Julbo, призначені для активного велоспорту та катання на велосипеді. Вони оснащені полімерними лінзами Reactiv 1-3 із категорією захисту 3, які пропускають видиме світло на 13-72%. Стильний дизайн і широка циліндрична лінза забезпечують відмінну вентиляцію та ідеальну чіткість огляду, що робить їх ідеальними для швидкісної активності.
Ключові характеристики
- Призначення: велоспорт, катання на велосипеді, активні види спорту, велоподорожі
- Лінза: фотохром 3
- Захист від сонця: категорія 1-3
- VLT (пропускання світла): 13-72%
- Матеріал: полімер
- Довжина дужки: 115 мм
- Ширина лінзи: 131 мм
- Ширина носової частини: 15 мм
- Вага: 38 г
Особливості
- Гнучкий амортизуючий матеріал в області носа для особливого комфорту.
- Система Air Link Temple — вставка з еластомерного амортизатора для легкості та комфорту.
- Повна вентиляція: окуляри забезпечують повну циркуляцію повітря, щоб уникнути запотівання.
- Grip Tech — ексклюзивний м'який комфортний матеріал для скронь, не прилипає до волосся, забезпечуючи ідеальне зчеплення.
- Панорамний огляд завдяки широкій поверхні лінз.
- Total Cover — відмінний захист від сонячного світла в екстремальних умовах.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 115 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Reactiv 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Біла |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 9 548 ₴




