
Килимок туристичний Base Camp X-Line Roll Foiled Mat IXPE оливковий 55x185 см, термоізоляція 2.4
- В наявності
- Код: 1-BCP 20701
1 620 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Base Camp X-Line Roll Foiled Mat IXPE Оливковий 55*185см
Модель X-Line Roll Foiled Mat складається з піни IXPE, завдяки чому спати на ньому тепло і комфортно. Килимок компактно скручується і не займає багато місця. Універсальна модель, яка підходить для походів, кемпінгу, рибалки та полювання в період з весни до осені.
Особливості
- Піна IXPE - підвищена термоізоляція.
- Щільна структура піни не вбирає вологу і не втрачає свої властивості після проколів.
- Структурована поверхня та товщина 15 мм забезпечують м'якість навіть на нерівній поверхні.
- Рівномірна щільність матеріалу виключає появу «холодних зон».
- Резинка для компактного зберігання в комплекті.
Характеристики
Загальні параметри
- Матеріал: спінений поліетилен IXPE
- Вага в упаковці: 550 г
- Вага килимка: 500 г
- Термоізоляція: R-value 2,4 (для літа та міжсезоння)
Розміри
- Розміри: 185 х 55 х 1,5 см
- Розміри в складеному вигляді: 55 х 20 см
- Вага: 500 г
- Довжина, см: 185
- Матеріал: Спінений поліетилен IXPE
- Товщина: 1,5 см
- Колір: Оливковий
- Ширина, см: 55
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Оливковий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 1 620 ₴







