
Розкладний ліжко Base Camp для кемпінгу оливковий, міцний, 200x80 см, 110 кг, з чохлом
- В наявності
- Код: 1-BCP 10601
2 650 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладушка Base Camp Camping Bed Оливково-зелена
Розкладушка виготовлена з міцних та довговічних матеріалів, стійких до впливу UV-випромінювання. У складеному вигляді займає мінімум місця. У комплекті йде чохол для зберігання.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Розміри: довжина – 200 см, ширина – 80 см, висота – 45 см
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Вага: 8,06 кг
- Матеріал каркасу: сталь
- Бокові перемички: алюміній
- Комплектація: міцний чохол для транспортування, додатковий кишеня на липучках
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 8.06 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 45 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 80 мм |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Основні атрибути | |
| Колір | Оливковий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 650 ₴









