
Палатка Terra Incognita Bravo 4 зелена для 4 осіб з двома входами і тамбуром
- В наявності
- Код: 1-4823081500476
10 511 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Bravo 4 зелений
Просторий і комфортний чотиримісний намет Terra Incognita Bravo 4 з об’ємним тамбуром для багатоденних пікніків, пішого туризму та походів у гори. Стійка конструкція з чотирьох зовнішніх дуг дозволяє встановлювати тент без спального приміщення, а також забезпечує легке та швидке складання і розбирання всього намету. Для більшого затишку і комфорту можна пристегнути додаткову підлогу в тамбур (входить в комплект).
Ключові характеристики
- Кількість людей: 4
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Колір: зелений
- Водонепроникність тенту: 4000 мм
- Водонепроникність дна: 8000 мм
- Вага намету (без кілочків і упаковки): 5,69 кг
- Вага намету (повний комплект): 6,68 кг
- Розмір упаковки: 22 x 45 см
- Сезонність: весна, літо, осінь
- Наявність тамбура: так
Детальні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon
- Кількість дуг: 2
- Матеріал каркасу (дуги): скловолокно
- Діаметр дуг: Ø 8.5/9.5 мм
- Москитна сітка: так
- Проклеєні шви: так
- Знімна підлога: так
Великий та зручний передній тамбур для спорядження з двома входами забезпечує прямий доступ до спальні та ідеальну вентиляцію. Каркас складається з легких скловолоконних дуг, а спеціальне плівкове покриття робить їх більш пружними та витривалими. Загальна ремонтопридатність матеріалу подовжує термін служби намету. Стеля досить висока, щоб сидіти всередині. У намет можна потрапити з двох протилежних сторін, що полегшує спільне проживання 4 осіб. Двері дублюються москитною сіткою для запобігання потраплянню комах. Верхній тент зшитий з посиленого поліестеру з поліуретановим покриттям, що забезпечує його водонепроникність та захист від ультрафіолету. Внутрішній намет виготовлений з дихаючого поліестеру з водонепроникною просоченням, а підлога відповідає за сухість спального місця.
| Водостійкість | |
|---|---|
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Зелений |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Намет |
| Сезон | Літо |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | Nylon |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка;Проклеєні шви;Тамбур;Захист від UV;Штормові відтяжки |
- Ціна: 10 511 ₴






