
Несесер Deuter Wash Bag Tour I 1 л, колір 3219 petrol-spring для косметики та аксесуарів
- Немає в наявності
- Код: 1-39482 3219
446 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Bag Tour I колір 3219 petrol-spring
Невеличка дорожня косметичка для зручного зберігання косметики та туалетних приладь. Незамінна, коли потрібно обмежити кількість аксесуарів, які ви берете з собою в подорож, вона легко поміщається навіть у невеликий рюкзак.
Ключові характеристики
- Основне об'ємне відділення закривається на блискавці
- Додаткове плоске сітчасте відділення на блискавці
- Внутрішній сітчастий кишеня
- Петля для підвішування
- Ручка для перенесення або підвішування з пряжкою фастекс
Докладні технічні дані
- Об'єм: 1 л
- Розміри: 8 х 21 х 6.5 см
- Матеріал: 70D PA / PES Mesh
- Вага: 40 г
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 г |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 6.5 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 446 ₴


