-40%

Несесер Deuter Wash Center I 5513 fire-aubergine, косметичка для подорожей з кишенями та дзеркальцем.
- В наявності
- Код: 1-39454 5513
1 496 ₴
898 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center I колір 5513 fire-aubergine
Універсальна косметичка для подорожей Deuter Wash Center I з безліччю внутрішніх кишень з сітчастого матеріалу. Один з кишень можна відчепити та підвісити за гачок на нижній петлі косметички. Кишені застібаються на блискавці, а в комплекті є маленьке зручне знімне дзеркальце.
Особливості
- Два кишені на блискавках.
- Сітчастий кишеня на блискавці.
- Велике основне відділення з трьома сітчастими кишенями.
- Еластичні відділення з петельками.
- Знімний внутрішній сектор з гачками.
- Великий гачок для підвішування.
Характеристики
Матеріал
Mini Check 100HT
Розміри
22 х 19 х 8 см
Вага
205 г
Колір
Червоний
Додатковий вхід
Немає
Регульовані лямки
Немає
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 205 г |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 898 ₴


