
Несесер Deuter Wash Center I 3306 midnight-turquoise, з кишенями та дзеркальцем, 22х19х8 см
- Немає в наявності
- Код: 1-39454 3306
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center I колір 3306 midnight-turquoise
Функціональна сумка-несесер для подорожей Deuter Wash Center I з безліччю внутрішніх кишень з сітчастого матеріалу. Один із кишень можна від'єднати і підвісити за гачок на нижньому петлі косметички. Кишені застібаються на блискавці, а в комплекті є невелике зручне знімне дзеркальце.
Ключові характеристики
- Два кишені на блискавках.
- Сітчаста кишеня на блискавці.
- Велике основне відділення з трьома сітчастими кишенями.
- Еластичні відділення з петлями.
- Знімна внутрішня секція з гачками.
- Великий гачок для підвішування.
Докладні технічні дані
- Матеріал: Mini Check 100HT
- Розміри: 22 х 19 х 8 см
- Вага: 205 г
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.205 г |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість відділень | 3 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Mini Check 100HT |
- Ціна: 286 ₴


