
Несесер Deuter Wash Center II 5 л чорний для туалетних приналежностей
- В наявності
- Код: 1-3930821 7000
2 024 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center II колір 7000 чорний
Косметичка для подорожей Deuter Wash Center II об'ємом 5 л - це ідеальна сумка для туалетних приналежностей та прання великого обсягу.
Особливості
- 1 сітчастий та 1 тканинний плоский кишеня на блискавці
- U-подібна блискавка
- Кишеня на блискавці ззаду
- Складний гачок для вішалки
- Знімне дзеркальце
- Велике основне відділення з сітчастими прихованими кишенями
- Знімна сітчаста сумка з гачком для вішалки
- Петля на спині для підвішування знімної сітчастої сумки
- Еластичні петлі для зубних щіток та інших дрібниць
Характеристики
Технічні дані
- Вага: 240 г
- Об'єм: 5 л
- Розмір (Д x Ш x Г): 25 x 22 x 9 см
- Матеріал: 210D PA
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.24 г |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 2 024 ₴


