
Несесер Deuter Wash Center Lite I, колір 1347 Pacific-Ink, об'єм 1,5 л, для подорожей
- В наявності
- Код: 1-3930521 1347
1 144 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center Lite I колір 1347 pacific-ink
Компактна косметичка Deuter Wash Center Lite I - зручна та містка дорожня косметичка для зберігання всіх ваших дрібниць під час походу або в подорожі. Функціональна конструкція включає зручні кишені та відсіки. Гарний вибір для походів і подорожей.
Особливості
- Два плоских сітчастих кишені на блискавці
- U-подібна блискавка
- Легкий, убираний гачок для вішалки
- Підвісний ремінь з пряжкою
- Велике основне відділення на блискавці з сітчастими потайними кишенями
Характеристики
Основні параметри
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 16х20х5 см
- Об'єм: 1,5 л
- Вага: 65 г
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.065 г |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 144 ₴


