
Несесер Deuter Wash Bag Tour III чорний, легкий, з кишенями для подорожей
- В наявності
- Код: 1-3930121 7000
1 364 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Bag Tour III колір 7000 чорний
Зручна косметичка Deuter Wash Bag Tour III - компактна та містка дорожня косметичка для зберігання всіх ваших дрібниць під час походу або подорожі. Функціональна конструкція включає зручні кишеньки та відсіки, а також спеціальний гачок, який дозволяє підвісити її під час використання та мати зручний доступ до вмісту. Добрий вибір для походів та подорожей.
Ключові характеристики
- легка
- одна сітчаста кишеня на блискавці зовні для зубної щітки
- два відділення на блискавці
- основне відділення на блискавці з сітчастим внутрішнім відділенням
- підвісний ремінь з пряжкою
Докладні технічні дані
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 10х24х10 см
- Об’єм: 2 л
- Вага: 55 г
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.055 г |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 1 364 ₴


