
Несесер Deuter Wash Bag Tour II колір 8308 - компактна косметичка для подорожей, 1 л, легкий дизайн
- Немає в наявності
- Код: 1-3930021 8308
882 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Bag Tour II колір 8308 corn-ink
Зручна косметичка Deuter Wash Bag Tour II - компактна і вмістка дорожня косметичка для зберігання всіх ваших дрібниць під час походу або подорожі. Функціональна конструкція включає зручні кишені та відсіки, а також спеціальний гачок, який дозволяє підвісити її під час використання і мати зручний доступ до вмісту. Добрий вибір для походів та подорожей.
Особливості
- легка
- один сітчастий кишеня на блискавці зовні для зубної щітки
- два відділення на блискавці
- основне відділення на блискавці з сітчастим внутрішнім відділенням
- підвісний ремінь з пряжкою
Характеристики
Матеріал
нейлон
Розмір
7х21х9 см
Об'єм
1 л
Вага
45 г
Колір
Жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.045 г |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 882 ₴

