-25%

Несесер Deuter Wash Center Lite I чорний, 2 відділення, легкий 65 г, для гігієнічних приладдя
- В наявності
- Код: 1-3900216 7490
1 012 ₴
759 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Deuter Wash Center Lite I колір 7490 black-titan
Ваш похід буде легким, незважаючи на те, що потрібно буде взяти багато, адже наш новий Wash Center Lite прекрасно сконструйований, він допоможе зручно розмістити всі гігієнічні засоби.
Особливості
- Два сітчастих відділення на блискавці
- Велике основне відділення з сітчастими кишенями
- Кругова блискавка
- Ремінь з застібкою та легкий гачок для підвішування
Характеристики
Матеріал і вага
- Матеріал: Taffeta-Nylon
- Вага: 65 г
Розміри
- Розмір: 15 x 22 x 6 см
Колір
- Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 65 г |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Taffeta-Nylon |
- Ціна: 759 ₴


