
Подушка Therm-A-Rest Compressible Cinch S, ергономічна, розміри 38x28 см, 210 г, перероблений поліестер
- В наявності
- Код: 1-11623
1 768 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка Therm-A-Rest Compressible Pillow Cinch STopo Wave
Комфорт в кемпінгу або подорожі вам забезпечить подушка THERM-A-REST Compressible Pillow Cinch S. Відчуйте себе як вдома: оберіть один з трьох розмірів серії Cinch, легко розпакуйте, за допомогою шнура налаштуйте жорсткість і насолоджуйтеся зручністю без грудочок.
Ключові характеристики
- Жорсткість і підтримку подушки легко відрегулювати еластичним шнуром.
- У виробництві використовуються залишки пінопласту від виробництва килимків і перероблений поліестер.
- Подушка розпаковується без труднощів і так само легко упаковується: ви швидше зможете відпочити, а вранці — зібратися в путь.
- Верхній шар піни забезпечує рівну поверхню без грудочок.
- В колекції три найпопулярніших розміри подушок.
- Виріб можна прати машинним способом.
Докладні технічні дані
- Розмір: 38 x 28 x 13 см
- Вага: 210 г
- Матеріал: 100% поліестер
- Колір: Різнокольоровий
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 210 г |
| Висота подушки | 13 см |
| Довжина подушки | 38 см |
| Ширина подушки | 28 см |
| Основні | |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наволочка | Немає |
| Наповнювач | Поліефірне волокно |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Призначення | Для сну |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Звичайна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 768 ₴



