
Термос Esbit Pictor 750 мл, чорний, з герметичною кришкою та великим отвором
- Немає в наявності
- Код: 1-017.0184
1 591 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Esbit IB750PC-BK
Термос Esbit Pictor Insulated Bottle Standard 750 мл — це модель, завдяки якій ми можемо насолоджуватися гарячим чаєм, незалежно від того, йдемо ми на роботу чи вирушаємо в гірський похід. Він також забезпечить оптимальну температуру охолоджувальних напоїв, що ми особливо цінуємо в спекотні дні. Продукція марки Esbit відрізняється дуже хорошим рівнем герметичності. Вони чудово працюють на практиці, тому що нам не потрібно турбуватися про те, що ми заллємо наш багаж або втратимо цінне вміст пляшки чи термоса.
Ключові характеристики
- Міцний термос зі стандартним горлечком
- Зберігає напої гарячими або холодними протягом особливо тривалого часу
- 100% герметичність
- Великий отвір, діаметр ок. ~ 44 мм
- З практичною кришкою-петлею для зручного транспортування і легкого відкривання та закривання
- Кришка також підходить для пляшок з нержавіючої сталі з одинарними стінками лінії дизайну Pictor & Sculptor, а також для пляшок з ізоляцією «Standard Mouth» лінії дизайну Sculptor.
- З високоякісної нержавіючої сталі 18/8
- Якісне порошкове покриття
- Не містить бісфенолу А та фталатів
Подробиці технічних даних
- Температура наповнення водою: ~ 98 °C
- Температура навколишнього середовища: ~ 20 °C ± 2 °C
- Збереження тепла через 6 годин: ~ 80 °C
- Збереження тепла через 12 годин: ~ 65 °C
- Збереження тепла через 24 години: ~ 50 °C
- Розміри в упаковці: H 270 мм x Ø 79,5 мм
- Вага: 393 г
- Об'єм: 750 мл
- Колір - Чорний
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 393 г |
| Висота | 270 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 750 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 79.5 мм |
| Нижній діаметр | 79.5 мм |
| Час збереження тепла | 50 годин |
- Ціна: 1 591 ₴


