
Сонцезахисні окуляри Cairn Hype з полікарбонатними лінзами, захист 3, бамбук
- Немає в наявності
- Код: 4-WHYPE-101
1 880 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Hype матові прозорі білі
Cairn Hype – елегантні сонцезахисні окуляри в гібридній оправі. Оправи округлої форми виготовлені з міцного пластику в кількох варіантах кольорів, а дужки з легкого екологічного бамбука натурального або темного кольору. Підходять для міста, занять спортом на свіжому повітрі та відпочинку на природі. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку і хороший зір у сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту - 3
- Лінза - CAT.3
- Матеріал лінзи - Полікарбонат
- Матеріал оправи - Пластик / Бамбук
- Призначення - Повсякденне використання
- Пропускання світла - 12-9%
- Ширина лінзи - 48 мм
- Ширина носової частини - 21 мм
- Довжина дужок - 145 мм
Докладні технічні дані
Особливості:
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеці при травмах.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду.
- Рамка з міцного пластику.
- Легкі бамбукові дужки.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 145 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик/Бамбук |
| Призначення | Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Ширина носової частини | 21 мм |
- Ціна: 1 880 ₴

