
Гермомішок Osprey Ultralight Pack Liner Medium, 58 л, водонепроникний, легкий, для подорожей
- В наявності
- Код: 2-009.3182
2 170 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Osprey Ultralight Pack Liner Medium
Гермомішок Ultralight Pack Liner, який чудово вмістить усе необхідне спорядження та захистить від негоди. Підійде для наповнення об’ємом 50-70 л.
Ключові характеристики
- Лінійка гермомішків 2023 року
- Надзвичайно легкий гермомішок
- Виготовлений з переробленого нейлону
- Водонепроникна рулонна застібка
- Тканина з водовідштовхуючим покриттям
- Герметичні шви
- Прямокутна форма
- Об’єм 50-70 л
Подробиці
Призначення: мандрівки Карпатами, подорожі, місто, автоподорожі, веломандрівки, каякінг.
Технічні характеристики:
- Матеріали: перероблений високоміцний нейлон 40D
- Об’єм: 58 л
- Розміри (см): 61 В x 37 Ш x 31 Г
- Вага: 0,1 кг
- Колір: Чорний
- Розмір: M
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Вага | 0.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 58 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 61 см |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мешка | Гермомішок |
- Ціна: 2 170 ₴


