
Ніж True Trueblade, складний кишеньковий з лезом 6 см, чорний оксид, нержавіюча сталь
- В наявності
- Код: 1-TR TU6871
1 040 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж True Trueblade
True Utility BLADE — це легкий кишеньковий ніж для щоденного носіння з лезом 60 мм, частково зазубреним, чорним оксидованим лезом з нержавіючої сталі 420. Рукоятка виготовлена з рами з нержавіючої сталі з анодованим алюмінієвим покриттям, що забезпечує легку і мінімальну вагу. Цей ніж оснащений кишеньковим затиском, що робить його ідеальним компаньйоном для будь-якого завдання.
Ключові характеристики
- Форма леза: Clip Point
- Довжина клинка: 6 см
- Край леза: частково зубчатий
- Сталь клинка: нержавюча сталь 420
- Покриття леза: чорний оксид
- Блокування: Liner Lock
- Рукоятка: анодований алюміній
- Розміри: 109 мм х 60 мм х 31 мм
- Вага: 91 г
- Колір: Чорний
Докладні технічні дані
Розміри: 109 мм х 60 мм х 31 мм; Вага - 91 г; Довжина леза - 6 см; Колір - Чорний.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 91 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 91 г |
| Довжина ножа | 109 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 6 мм |
| Ширина леза | 60 мм |
- Ціна: 1 040 ₴






