
Термос Laken Jannu 0.75L Червоний, нержавіюча сталь, вакуумна ізоляція
- Немає в наявності
- Код: 1-TJ7R
1 603 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термокружка Laken Jannu 0.75L Червоний
Jannu Thermo - надійна фляга з міцної нержавної сталі з відмінною вакуумною ізоляцією. Зберігає вміст теплим або холодним протягом тривалого часу. Зовнішня поверхня виготовлена за спеціальною порошковою технологією. Малюнок покритий шаром захисного полімера.
Ключові характеристики
- 100% нержавна внутрішня поверхня
- Високоефективна вакуумна ізоляція (подвійна стінка з нержавної сталі 18/8)
- Не використовувати з напоями температурою вище 50°C
- Теплові характеристики: до 24 годин в холодному стані (завжди залежить від температури в приміщенні)
- Зберігає запах і смак напою без домішок металу
- Не пітніє і не утворює конденсат на зовнішній поверхні
- Нетоксичне напилення
- Не обпікає руки
- Відкривається автоматично
- Гігієнічний дозатор
- Вертикальне надходження напою
- Силіконовий носик
- Антиковзке зовнішнє покриття
- Бутилку можна мити в посудомийній машині, окрім кришки
- Не заморожувати
- Не підходить для мікрохвильової печі
Докладні технічні дані
- Матеріал: харчова нержавна сталь 18/8
- Об'єм: 0,75 л
- Діаметр горлечка: 54 мм
- Висота: 29 см
- Діаметр: 7,3 см
- Вага: 411 г
- Колір: Червоний
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 411 г |
| Висота | 29 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Червоний |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Силікон |
| Матеріал ручки | силікон |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 7.3 мм |
| Нижній діаметр | 7.3 мм |
- Ціна: 1 603 ₴


