
Ніж SOG Instinct Mini з фіксацією 5,8 см, рукоятка G10, універсальний туристичний інструмент
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG NB1002-CP
1 997 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Instinct Mini G10 Handle Satin
Ніж нескладний SOG Instinct Mini G10 Handle — це компактний ніж з фіксованим лезом. Доступний у двох розмірах та з двома типами ручок, він підходить для багатьох людей. Інстинкт пропонує кілька варіантів перенесення: його можна носити на шиї за допомогою ремінця, прикріпити до пояса або черевика за допомогою регульованого затиску, а також закріпити на жилеті чи сумці через безліч точок кріплення.
Ключові характеристики
- Кілька варіантів перенесення
- Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 5Cr15MoV
- Комплектується ножнами
Докладні технічні дані
- Вага: 65 г
- Довжина клинка: 5,8 см
- Повна довжина: 15 см
- Товщина клинка: 4 мм
- Сталь клинка: 5Cr15MoV
- Покриття: Satin Polished
- Твердість сталі: Rc. 53-57
- Чохол: Жорсткий литий нейлон
- Матеріал ручки: Нержавіюча сталь і G10
- Довжина леза: 5,8 см
- Ручка: G10
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 65 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 65 г |
| Довжина ножа | 15 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 5.8 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | Satin |
- Ціна: 1 997 ₴








