
Складаний ніж SOG Fielder G10 з нержавіючої сталі, 8,38 см, універсальний кишеньковий ніж.
- В наявності
- Код: 1-SOG FF38-CP
2 180 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Fielder G10
Вишуканий складаний ніж Fielder є останнім доповненням до розкішної лінійки Fielder SOG. Нержавіюча сталь та ручка надають цій моделі класичного вигляду, а 3,3-дюймове лезо легко відкрити будь-якою рукою. Fielder є ідеальним доповненням до колекції ножів, яка підкреслює як естетику, так і функціональність. Насправді, він розроблений як універсальний щоденний кишеньковий ніж.
Особливості
- Універсальний щоденний кишеньковий ніж
- З нержавіючої сталі
- Допоміжне відкриття жорстке, але лезо міцне, гостре та пряме
- Відмінні розміри та вага
Характеристики
Загальні дані
- Загальна довжина: 19,81 см
- Закрита довжина: 11,43 см
- Вага: 136,08 г
- Довжина леза: 8,38 см
- Товщина леза: 0,25 см
- Механізм блокування: Linerlock
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: сталь 7Cr17MoV
- Форма леза: Clip Point
- Твердість: Rc. 52-59
Матеріали
- Матеріал леза: 7Cr17MoV
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 136.08 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 136.08 г |
| Довжина ножа | 19.81 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.43 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.38 мм |
| Товщина леза | 0.25 мм |
- Ціна: 2 180 ₴









