
Ніж SOG Pentagon FX Covert 8,7 см, фіксоване лезо, сталь S35VN, рукоятка G10
- В наявності
- Код: 1-SOG 17-61-04-57
12 905 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Pentagon FX Covert Flat Dark Earth
Ніж не складається SOG Pentagon FX Covert - ніж з фіксованим лезом і міцними ножнами для прихованого носіння. Він оснащений дволезвійним сталевим лезом CYRO S35VN з повним хвостовиком, знімними ручками G10 і мінімалістичним чохлом GRN, сумісним з універсальною системою кріплення нового покоління SOG. У цьому маленькому пакеті багато інновацій. Він скромний за розміром, але великий за можливостями.
Ключові характеристики
- Лезо пряме фіксоване
- Рукоятка нековзна, рельєфна
- Накладки на рукоятці легко знімаються при необхідності
- В комплекті чохол з матеріалу GRN з міцною знімною кліпсою
- Ідеально підходить для непомітного носіння
Докладні технічні дані
- Вага: 111 г
- Довжина леза: 8,7 см
- Товщина леза: 4,5 мм
- Загальна довжина: 19,1 см
- Тип сталі: CRYO CPM S35VN
- Твердість: 58-61 HRC
- Обробка: Black Titanium Nitride
- Матеріал рукоятки: G10
- Вироблено на Тайвані
Колір - Сірий; Довжина леза - 8,7 см; Матеріал - CRYO CPM S35VN; Рукоятка - G10.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 111 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 111 г |
| Довжина ножа | 19.1 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | S35VN |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.7 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
- Ціна: 12 905 ₴










