
Складаний ніж SOG Altair XR Field Green/Stone Blue, сталь CRYO 154CM, легкий 53.87 г, довжина леза 8.13 см
- В наявності
- Код: 1-SOG 12-79-03-57
6 452 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Altair XR Field Green/Stone Blue
Суперлегкий Altair XR – це компактний складаний ніж, наповнений інноваціями. Оснащений сталлю CRYO 154CM, надміцним замковим механізмом SOG XR, петелькою для шнурка та кліпсою для кишені, що дозволяє легко носити його з собою.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 18.29 см
- Вага: 53.87 г
- Довжина леза: 8.13 см
- Товщина леза: 0.20 см
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: CRYO 154CM
- Форма леза: Drop Point
- Механізм: XR, Thumb stud
- Матеріал рукояті: GRN
- Колір: Зелений
Подробиці технічних характеристик
Петля для шнурка та кліпса для кишені дозволяють легко носити ніж під час подорожі. Надійний і потужний, здатний витримувати зусилля до 1500 фунтів, забезпечує максимальну безпеку вбудованої блокировки леза. Легке відкриття за допомогою замка XR або пальця. CRYO 154CM – це суміш вуглецю, хрому та молібдену, яка надає нержавіючій сталі відмінне утримання країв, високу зносостійкість та корозійну стійкість.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 53.87 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 53.87 г |
| Довжина ножа | 18.29 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | 154CM |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.13 мм |
| Товщина леза | 0.2 мм |
- Ціна: 6 452 ₴








