
Ніж SOG Ultra XR Blackout, складаний тактичний, CRYO CTS XHP, 7 см, вуглецева рукоятка
- В наявності
- Код: 1-SOG 12-63-05-57
7 965 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Ultra XR Blackout
Ніж SOG Ultra XR має тонкий дизайн та легкі високоякісні матеріали, включаючи лезо CRYO CTS XHP з нержавіючої сталі та рукоятку з карбонових волокон. Його XR Lock забезпечує плавне відкриття однією рукою та надійно фіксує відкрите лезо. Титановий кишеньковий кліп одночасно слугує кліпом для грошей. Кишеньковий ніж з повсякденною надійністю в будь-якій ситуації.
Ключові характеристики
- Відкривається однією рукою
- Спуски на клинці вогнуті, що забезпечує акуратний розріз
- Насічки на обуху
- Тип замка для фіксації леза – XR Lock
- Рукоятка з карбону - легкий і міцний матеріал
- Кліпса глибокого носіння з тилу ручки
Детальні технічні дані
- Вага: 34 г
- Загальна довжина: 16 см
- Довжина клинка: 7 см
- Товщина обуха: 2 мм
- Матеріал клинка: CRYO CTS XHP
- Тип обробки клинка: Titanium Nitride
- Матеріал ручки: Carbon Fiber
- Колір: Чорний
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 34 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 34 г |
| Довжина ножа | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 7 965 ₴









