
Складаний ніж SOG Pentagon XR Чорний/Графіт, 3.6" клинок CTS XHP, G10 рукоятка
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 12-61-05-57
10 412 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ніж SOG Pentagon XR Чорний/Графітовий
Складний ніж SOG Pentagon XR, призначений для захисту, має 3,66-дюймовий клинок з кріогенно-термічно обробленої нержавіючої сталі CTS XHP, широке лезо spear point та рукоятку з надміцного G10, що забезпечує надійне зчеплення.
Ключові характеристики
- Матеріал лезва: CRYO CTS XHP
- Форма клинка: Spear Point
- Загальна довжина: 21.29 см
- Довжина лезва: 9.14 см
- Товщина лезва: 3 мм
- Довжина в складеному вигляді: 12.12 см
- Матеріал рукоятки: G10
- Вага: 90.72 г
- Запірний механізм: XR Lock
Докладні технічні дані
Pentagon XR LT - це повнорозмірний бойовий складний ніж з 3,6-дюймовим клинком з кріогенно-термічно обробленої нержавіючої сталі, широким клинком spear point і надміцною рукояткою з G10. Pentagon XR LTE, що став на 35% легшим завдяки вуглецевим вставкам, є найкращим оборонним і універсальним інструментом для професіоналів, які працюють у польових умовах. Замок XR Lock забезпечує плавне, контрольоване відкриття однією рукою за допомогою відкривача, великого пальця або утримуючи замок і витягуючи лезо. Забезпечує максимальну безпеку завдяки вбудованій блокуванню лезва в відкритому стані. Високотверда, стійка до корозії сталь, що піддається кріогенно термічній обробці, забезпечує ідеальне поєднання ріжучої здатності та довговічності для інтенсивного використання з мінімальним обслуговуванням. Розроблений для використання однією рукою, причому всі функції доступні будь-якою рукою, включаючи реверсивну кліпсу для носіння лівою або правою рукою.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 90.72 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 90.72 г |
| Довжина ножа | 21.29 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.12 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.14 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 10 412 ₴









