
Сонцезахисні окуляри Julbo EDGE з вентиляцією та магнітною технологією зміни лінз, полікарбонатні, прозорі
- В наявності
- Код: 1-J5621174
6 952 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo EDGE CRYST/BLUE MET SP3 ML RGE
Безкомпромісні сонцезахисні окуляри, які серйозно ставляться до своїх характеристик, як і ви. Модель Julbo EDGE оснащена висококласними функціями, забезпечуючи максимальне поле зору та панорамний огляд.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються у всіх напрямках, забезпечуючи неперевершену фіксацію.
- Anti-fog Coating: Внутрішня поверхня лінзи має додаткове покриття проти запотівання.
- Comfort Fit with Helmet: Скоби призначені для зручного прилягання навіть із шоломом.
- Full Venting: Сонцезахисні окуляри з високою вентиляцією для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples: Ексклюзивний м'який матеріал у скроневій зоні, не стискає та не прилипає до волосся.
- Panoramic view: Широка поверхня лінз для максимального поля зору.
- MagneFix Interchangeable Lens: Легка заміна лінз завдяки ексклюзивній магнітній технології.
- Minimalist Frame: Супертонка оправа забезпечує надшироке поле зору.
- Flexible Slim Temples: Тонкі охоплюючі скоби для оптимального комфорту.
Детальні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик.
- База: 5.
- Висота лінзи: 64 мм.
- Ширина лінзи: 131 мм.
- Ширина носової частини: 15 мм.
- Довжина скоб: 124 мм.
- Захист від сонця: 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 13%.
- Вага: 25 г.
- Колір оправи: Прозора.
- Лінза: Spectron 3.
- Змінні лінзи: Ні.
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 124 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Прозора |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 6 952 ₴



