
Сонцезахисні окуляри Julbo EDGE BLACK SP3 ML RGE з панорамним оглядом та антифогом
- В наявності
- Код: 1-J5621114
7 040 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo EDGE BLACK SP3 ML RGE
Безкомпромісні сонцезахисні окуляри, які серйозно ставляться до своїх характеристик. Модель Julbo EDGE обладнана висококласними функціями, що робить їх ідеальними для активного відпочинку та велоспорту. Легка та обтічна конструкція оправи EDGE забезпечує максимальне поле зору та панорамний огляд.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються в усіх напрямках для неперевершеної фіксації.
- Anti-fog Coating: Внутрішня поверхня лінзи має додаткове покриття проти запотівання.
- Comfort Fit with Helmet: Скобки призначені для зручного сидіння навіть зі шоломом.
- Full Venting: Висока вентиляція, що забезпечує повну циркуляцію повітря.
- Grip Tech Temples: Ексклюзивний м'який матеріал в скроневій зоні, не стискає і не прилипає до волосся.
- Panoramic view: Широка поверхня лінз для максимального поля зору.
- MagneFix Interchangeable Lens: Легка заміна лінз завдяки магнітній технології.
- Minimalist Frame: Супертонка оправа забезпечує надшироке поле зору.
- Flexible Slim Temples: Тонкі охоплюючі скобки для оптимального комфорту.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик.
- База: 5.
- Висота лінзи: 64 мм.
- Ширина лінзи: 131 мм.
- Ширина носової частини: 15 мм.
- Довжина скобок: 124 мм.
- Захист від сонця: 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 13%.
- Вага: 25 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 124 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 7 040 ₴



