
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M AUBERGINE з лінзами Spectron 4, захист UV, знімні заслонки.
- В наявності
- Код: 1-J5581246
4 532 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO M AUBERGINE SP 4
Окуляри Julbo CAMINO M AUBERGINE SP 4 з лінзами Spectron 4 забезпечують надійний захист очей від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання навіть у високих горах. Вони виготовлені з полікарбонату з міцним лакувальним покриттям, що захищає від подряпин. Завдяки знімним боковим шторкам, окуляри можуть легко перетворитися з гірської версії на більш універсальну, що підходить для міського середовища або пляжу. Нейлонова оправа прекрасно сідає на будь-яку форму обличчя та включає фронтальну вентиляцію. У комплект також входить ремінець та чохол для зберігання.
Ключові характеристики
- Стильний дизайн
- Широкий кут огляду
- Лінзи стійкі до ударів і механічних пошкоджень
- Спеціальне зміцнююче лакове покриття лінз, що збільшує їх стійкість до подряпин
- 100% захист від УФ-променів типу А, В і С
- Знімні бокові шторки
- Нейлонова оправа для будь-якої форми обличчя
- Ремінець та чохол для зберігання та транспортування
Технічні дані
- Країна виробник: Франція
- Матеріал оправи: термопластик поліамідної групи
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Лінза: Spectron 4
- Ширина лінзи: 58 мм
- Ширина носової частини: 15 мм
- Довжина дужок: 135 мм
- Вага: 25 г
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 135 мм |
| Лінза | Spectron 4 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 4 532 ₴



