
Сонцезахисні окуляри Julbo SPLIT RV AA23 з фотохромними лінзами REACTIV для спорту
- В наявності
- Код: 1-J5517414
9 680 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SPLIT NOIR/GRIS RV AA23 ML RO
Окуляри Julbo SPLIT RV AA2-3 - ультралегка модель з динамічними лініями, призначена для захисту малих облич. Лінзи забезпечують легкість і вентиляцію. Вузькі дужки CustomFIT з технологією Grip Tech гарантують зручну посадку навіть під шоломом. Доступні з фотохромними лінзами REACTIV для оптимального захисту. Легка модель унісекс з вічним спортивним дизайном ідеально підходить для бігу по пересіченій місцевості або велосипедних прогулок.
Ключові характеристики
- Лінза REACTIV Glare Control 2-3.
- Фотохромні лінзи (категорія 2–3 - коефіцієнт пропускання видимого світла: від 15% до 30%), стають темнішими або світлішими при зміні рівня освітленості, а також поляризовані (85%): чудово справляються з відблисками, дозволяючи читати будь-який тип екрану.
- Універсальні лінзи забезпечують відмінний зір під час занять спортом і ідеально підходять для повсякденного життя.
- Високошвидкісна активація незалежно від температури (технологія, не чутлива до температури).
- Зовнішнє油оводостійке покриття: запобігає утворенню плям і полегшує стік води.
- 3D Nose Fit - спеціальні носові накладки регулюються у всіх напрямках, забезпечуючи ідеальне закріплення.
- Comfort Fit with Helmet: дужки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Cord Attachment: дозволяє прикріпити шнур.
- CustomFIT Temples: дужки з можливістю точного регулювання для стабільної посадки.
- Full Venting - висока вентиляція для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples - гумові вставки на кінцях дужок для надійної фіксації.
Докладні технічні дані
- База: 6
- Висота лінзи: 45 мм
- Ширина лінзи: 63 мм
- Ширина носової частини: 12 мм
- Довжина дужок: 130 мм
- Вага: 26 г
- Категорія захисту: 2-3
- Лінза: Reactiv 2-3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою
- Колір оправи: Сірий
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 2-3 |
| Лінза | Reactiv 2-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Ширина носової частини | 12 мм |
- Ціна: 9 680 ₴



