
Сонцезахисні окуляри Julbo SPLIT BLACK з фотохромними лінзами Reactiv для спорту
- В наявності
- Код: 1-J5513314
8 008 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SPLIT BLACK RV P1-3 LAF
Окуляри Julbo SPLIT призначені для роботи. Ультралегка модель з динамічними лініями. Підвісні лінзи забезпечують легкість та вентиляцію. Вузькі дужки CustomFIT з технологією Grip Tech гарантують зручну посадку навіть під шоломом. Доступні з нашими фотохромними лінзами REACTIV для оптимального захисту, а також за рецептом завдяки програмі Julbo RX. Легка модель унісекс з вічним спортивним дизайном ідеально підходить для бігу по пересіченій місцевості або велопрогулянок.
Ключові характеристики
- 3D Nose Fit - спеціальні носові накладки регулюються у всіх напрямках, забезпечуючи неперевершену фіксацію в будь-яких умовах.
- Comfort Fit with Helmet - дужки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Cord Attachment - дозволяє прикріпити шнур.
- CustomFIT Temples - дужки розроблені з можливістю точної регулювання для ідеальної та стійкої посадки.
- Full Venting - сонцезахисні окуляри з високою вентиляцією, що забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples - гумові вставки на кінчиках забезпечують надійну фіксацію.
Подробиці технічних даних
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- База: 6.
- Висота лінзи: 45 мм.
- Ширина лінзи: 63 мм.
- Ширина носової частини: 12 мм.
- Довжина дужок: 130 мм.
- Захист від сонця: Фотохром 1 – 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 17-75%.
- Вага: 26 г.
- Довжина дужки: 130 мм.
- Категорія захисту: 1-3.
- Лінза: Reactiv 1-3.
- Змінні лінзи: Немає.
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою.
- Колір оправи: Чорний.
- Ширина лінзи: 63 мм.
- Ширина носової частини: 12 мм.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Reactiv 1-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | з лінзою фотохромной |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Ширина носової частини | 12 мм |
- Ціна: 8 008 ₴



