
Сонцезахисні окуляри Julbo SPLIT MINT/NOIR SP3FL для маленьких облич, захист 3, лінза Spectron 3
- В наявності
- Код: 1-J5511116
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo SPLIT MINT/NOIR SP3FL ARG
Окуляри Julbo SPLITSP3 ML спеціально розроблені для захисту невеликих облич. Окуляри ультра легкі, з хорошим захистом.
Ключові характеристики
- Лінза: Spectron 3
- Категорія лінзи: 3
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Висота лінзи: 45 мм
- Ширина лінзи: 63 мм
- Ширина носової частини: 12 мм
- База: 6
- Довжина дужок: 130 мм
- Колір оправи: Білий
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Ні
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
Особливості
- Spectron 3 - лінза 3-ї категорії захисту, показник світлопропускання: 12%. Найбільш популярна серія, широкий спектр застосування.
- Повна вентиляція: дуже вентильована конструкція окулярів забезпечує повну циркуляцію повітря, що запобігає запотіванню.
- Заушники CustomFit: заушники вигнуті для точної регулювання, щоб гарантувати ідеальну та тривалу посадку.
- Шнур-галстук Comfort Fit для шолома: дужки спроектовані таким чином, щоб забезпечити хорошу підтримку при носінні шолома.
- 3D Fit Nose: з крилами, які регулюються під будь-яким кутом, окуляри адаптуються до всіх типів носа, забезпечуючи бездоганну посадку в будь-яких обставинах.
- Grip Tech: ексклюзивний м'який матеріал на дужках, не прилипає до волосся, забезпечує підтримку та абсолютний комфорт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Біла |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Ширина носової частини | 12 мм |
- Ціна: 5 764 ₴



