
Сонцезахисні окуляри Julbo RENEGADE M з полікарбонатними лінзами, сірі
- В наявності
- Код: 1-J5499480
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE M BLEU IRISE/PLZ CFBL
Компанія Julbo створила RENEGADE M, зручні в повсякденному житті на будь-якому типі місцевості. Його міський вигляд приховує жагу до пригод: неймовірне схоплення, широкий кут огляду та фотохромні лінзи REACTIV. Ідеальна модель, яка супроводжуватиме вас у вашій наступній пригоді на свіжому повітрі.
Ключові характеристики
- Wraparound Curved Temples: ергономічна оправа та гумові скобки, завдяки яким окуляри не зісковзують з обличчя навіть при сильному трясінні.
- Grip Tech Temples: ексклюзивний м'який матеріал у скроневій зоні – не стискає, не прилипає до волосся.
- Nose Grip: м'який матеріал на переніссі.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- База: 6.
- Висота лінзи: 43 мм.
- Ширина лінзи: 60 мм.
- Ширина носової частини: 14 мм.
- Довжина скобок: 135 мм.
- Захист від сонця: Поляризація cat. 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 11%.
- Вага: 25 г.
- Довжина дужки: 135 мм.
- Категорія захисту: 3.
- Лінза: Spectron 3.
- Матеріал лінзи: Полікарбонат.
- Сменні лінзи: Немає.
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи.
- Колір оправи: Сірий.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 135 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 5 764 ₴



