
Сонцезахисні окуляри Julbo RENEGADE M BLUE/PLZ 3+ — поляризація, зручна оправа
- В наявності
- Код: 1-J5499112
5 764 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE M BLUE/PLZ 3+ BR FLA
Окуляри Julbo RENEGADE M - це ідеальний аксесуар для повсякденного життя та активного відпочинку на будь-якій місцевості. Їх міський вигляд приховує спрагу пригод, забезпечуючи неймовірне зчеплення, широкий кут огляду та фотохромні лінзи REACTIV. Ця модель стане вашим надійним супутником у наступних пригодах на відкритому повітрі.
Ключові характеристики
- Обгорткові вигнуті дужки: ергономічна оправа та гумові кліпси, які запобігають сповзанню окулярів з обличчя навіть при сильній трясці.
- Grip Tech дужки: ексклюзивний м'який матеріал в скроневій зоні, який не тисне та не прилипає до волосся.
- Nose Grip: м'який матеріал на переносі для додаткового комфорту.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Матеріал оправи: термопластик
- База: 6
- Висота лінзи: 43 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
- Довжина дужок: 135 мм
- Захист від сонця: Поляризація cat. 3
- VLT (пропускання видимого світла): 11%
- Вага: 25 г
- Довжина дужки: 135 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Spectron 3
- Змінні лінзи: Немає
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Рожевий
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Колір лінз | Блакитний |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 5 764 ₴



