
Сонцезахисні окуляри Julbo RENEGADE M3CF, блакитна оправa, універсальні для спорту і повсякденного життя.
- В наявності
- Код: 1-J5491132
4 840 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE M BLUE FONCE 3CF ROUG
Окуляри Julbo RENEGADE M3CF зручно носити в повсякденному житті на будь-якому типі місцевості. Їх рішучий міський вигляд приховує жагу до пригод: неймовірна хватка та широкий кут огляду. Ідеальна модель, яка супроводжуватиме вас у наступній пригоді на свіжому повітрі.
Ключові характеристики
- Лінза: Spectron 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Колір оправи: Голубий
- Вага: 25 г
Докладні технічні дані
- База: 6
- Висота лінзи: 43 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
- Довжина дужок: 135 мм
Особливості
- Лінза Cat. 3 - полікарбонатна лінза (коефіцієнт пропускання видимого світла: 12%) з кольоровим дзеркальним покриттям (Color Flash): покращує фільтрацію видимого світла, надаючи лінзі дзеркальний ефект.
- Універсальний об'єктив, що підходить для будь-якого використання. Універсальне використання в спорті та повсякденному житті. Великий вибір кольорів та дзеркальних покриттів для яскравого дизайну.
- Wraparound Curved Temples: ергономічна оправа та обрезинені дужки, завдяки яким окуляри не зісковзують з обличчя навіть при сильній трясці.
- Grip Tech Temples: ексклюзивний м'який матеріал в скроневій зоні - не давить, не прилипає до волосся.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Колір | Синій |
| Колір лінз | Синій |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Поляризація | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 4 840 ₴



