
Сонцезахисні окуляри Julbo RENEGADE M3CF, фіолетові, полімерні лінзи Spectron 3, універсальні
- В наявності
- Код: 1-J5491126
4 840 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo RENEGADE M VIOLET 3CF OR ROSE
Окуляри Julbo RENEGADE M 3CF зручно носити в повсякденному житті на будь-якому типі місцевості. Їх рішучий урбаністичний вигляд приховує жагу до пригод: неймовірна хватка та широкий кут огляду. Ідеальна модель, яка буде супроводжувати вас у вашій наступній пригоді на свіжому повітрі.
Особливості
- Лінза Spectron 3. Cat. 3 - полікарбонатна лінза (коефіцієнт пропускання видимого світла: 12%) з кольоровим дзеркальним покриттям (Color Flash): покращує фільтрацію видимого світла, надаючи лінзі дзеркальний ефект.
- Універсальний об'єктив, що підходить для будь-якого використання.
- Універсальне використання у спорті та повсякденному житті.
- Великий вибір кольорів та дзеркальних напилень для яскравого дизайну.
- Wraparound Curved Temples: ергономічна оправа та обрезинені дужки, завдяки яким окуляри не зсуваються з обличчя навіть при сильній трясці.
- Grip Tech Temples: ексклюзивний м’який матеріал в області скронь - не давить, не прилипає до волосся.
Характеристики
Технічні дані
- База: 6
- Висота лінзи: 43 мм
- Ширина лінзи: 60 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
- Довжина дужок: 135 мм
- Вага: 25 г
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Змінні лінзи: Немає
- Фотохромна лінза: без фотохромної лінзи
- Колір оправи: Фіолетовий
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Колір | Фіолетовий |
| Колір лінз | Фіолетовий |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Оптичне покриття | Дзеркальне |
| Поляризація | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 4 840 ₴



